Elektryczna karuzela pluszowa „Piraci” Canpol babies- opinia

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×

Jakiś czas temu pochwaliłam się Wam, że udało mi się dostać do testowania nowej karuzeli Canpol babies z serii piraci.

Nadszedł dzień prawdy i podzielę się z Wami moją opinią o produkcie :)

Zacznę od tego, że Majucha w wieku wczesno-niemowlęcym karuzeli nie miała ( takie było zalecenie fizjoterapeutki, która prowadziła małą), dlatego kiedy po raz pierwszy gdy zobaczyła swoją nową zabawkę była zachwycona. Prawie sama rozpakowała przesyłkę ;) i ciężko było mi odebrać Majsi zabawki aby karuzelę zamontować na łóżeczku :)

karuzela1

Zacznę może od krótkiego opisu karuzeli ze strony producenta:

„Karuzela z nowej kolekcji ”Piraci” jest wykonana z najwyższej jakości super miękkiego pluszu. Powstała z bezpiecznych, przeznaczonych do kontaktu z dzieckiem materiałów.

Karuzela jest wyposażona w cztery lekkie, miłe w dotyku odczepiane zabawki, które zawierają piszczałki i grzechotki.

Wyposażona w pałąk z lusterkiem z mocowaniem do łóżeczka i nową pozytywkę. Delikatne dźwięki aż 12 kołysanek do wyboru uspokajają dziecko, ułatwiając zasypianie, a żywe kolory rozwijają koordynację wzrokową i motoryczną małego dziecka.”

Wszystko prawda :)

Pierwszy plus za pluszowe zabawki, w które zaopatrzona jest karuzela, jak zwykle są doskonale wykonane, a dodatkowo, każda z nich kryje w sobie niespodziankę, tygrysek i papuga to grzechotki, małpka po naciśnięciu piszczy i jest jeszcze koala, ulubiona zabawka Majsi, gdy dziecko trzyma tę zabawkę w rączce i tą rączka macha koala wydaje z siebie piszczące dźwięki co doprowadza moją córcię do ataków śmiechu :)

Drugi plusik za melodyjki. Karuzela zaopatrzona jest w pozytywkę na baterie, włączamy ją zielonym przyciskiem, wyłączamy czerwonym. Owa pozytywka gra 12 melodyjek o dziwo miłych dla ucha ( nie jest to na szczęście jeden z tych brzdękaczy, które powodują migrenę ). Ponadto mimo tego, że pozytywka gra na baterie ( nie są dołączone do zestawu), to na jednym komplecie gra naprawdę długo ( u nas prawie od miesiąca a naprawdę często i na długo ją włączam).

Trzeci plusik za jakość wykonania. Zabawka na łóżeczku prezentuje się bardzo dobrze, mimo tego, że jest masywna ( chwała bogu), nie dominuje nad dzieckiem, a jest na tyle wytrzymała, że moje dziecko mimo ciągłego szarpania nie jest w stanie jej zniszczyć.

Następny plus za pluszowe zabawki. Nie tylko za to, że są fajne, kolorowe i dobrze wykonane, ale przede wszystkim za to, że do całości są przymocowane na rzepy. Jest to super rozwiązanie w przypadku większego niemowlaka. Majuśka teraz kiedy obudzi się rano nie budzi mnie od razu krzykiem z żądaniem butelki, a daje mi pospać jeszcze z pół godzinki, ponieważ jest zajęta odpinaniem pluszaków z pałąka :)

Niestety jest i mikro minusik. Karuzelę montuje się do łóżeczka za pomocą śruby, którą należy zahaczyć o szczebelki łóżeczka, w związku z tym nie nadaje się do łóżeczek turystycznych, a szkoda bo niejednokrotnie z miłą chęcią zamontowałabym ją Majsi w kojcu w salonie, a może wówczas wytrzymałaby w nim dłużej niż 5 minut.

Podsumowując, karuzela z serii piraci jest kolejnym bardzo fajnym pomysłem firmy Canpol babies, mogę ją spokojnie polecić zarówno rodzicom niemowlaczków, jak również starszych niemowląt :)

karuzela3

karuzela2

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *