Kompletujemy wyprawkę cz.2 Produkty Multi-Mam

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×

O moich doświadczeniach dotyczączych karmienia piersią po pierwszej ciąży już pisałam, tym razem postanowiłam przygotować się do tego zadania lepiej i zadbać o piersi. Samo karmienie na początku przygody z macierzyństwem nie jest łatwą sprawą i jak słyszę, że komuś od pierwszego razu przynosiło to samą radość to śmiać mi się chce z takiej bzdury. Sam fakt karmienia jest niesamowity, zmysłowy i daje poczucie spełnienia i radości, natomiast akt karmienia niejednokrotnie jest absolutnie bolesny, nieprzyjemny i zniechęcający. Na przeciw tym piersiowym niedogodnościom wyszła firma Multi-Mam, która przygotowała dla nas, matek szereg produktów, które ten nasz macierzyński obowiązek uczynią przyjemniejszym.

Preparaty Multi-mam są wyprodukowane jedynie z naturalnych składników, a dzięki temu można przystąpić do karmienia malucha zaraz po ich zastosowaniu. Produkty te nie zawierają konserwantów i są w pełni bezpieczne dla maleństwa. Co ważne można je kupić w aptekach bez recepty i są polecane przez położne i lekarzy na całym świecie. Firma aktualnie proponuje nam 4 produkty, balsam o pojemności 30 ml , lanolinę 30 ml, kompresy- 12 w opakowaniu, oraz żel na bolesne ząbkowanie 15 ml. A zatem mamy tu praktycznie wszystko, dzięki tym produktom już nie mogę doczekać się kiedy po raz pierwszy przystawię Tosię do piersi :)

Multi mam

A teraz kilka słów o produktach :)

multi mam3- Kompresy Multi- Mam. W opakowaniu tak jak pisałam znajdziemy 12 kompresów, każdy z nich jest pakowany osobno co pomaga w utrzymaniu sterylności. Kompresy są nasączone kompleksem 2QR, który przywraca równowagę mikroflory, oraz wspomaga naturalne procesy gojenia. Ponadto kompresy bezpośrednio łagodzą podrażnienia sutków, dając natychmiastową ulgę, neutralizują szkodliwe mikroorganizmy, zapobiegają infekcjom w tym m.in. zapaleniu piersi.

- Balsam Multi-Mam. Balsam jest bogaty w olejki roślinne, które w naturalny sposób uzupełniają lipidy w skórze w okolicach brodawek sutkowych. Chroni skórę w trakcie karmienia jak również po, dzięki zawartości ziół zapobiega pękaniu naskórka, jest ziołową alternatywą dla lanoliny i optymalizuje stan skóry. Musisz pamiętać, że w ślinie Twojego maluszka znajdują się enzymy trawienne, które bezpośrednio oddziałowują na Twoją skórę, dlatego tak ważne jest aby ją chronić i odpowiednio pielęgnować.

multi mam1

- Lanolina Multi-Mam . Zacznę od tego czym jest lanolina, bo masz prawo tego nie wiedzieć, a zatem lanolina to tłuszcz z wełny o potwierdzonych właściwościach leczniczych. Lanolina Multi-Mam chroni okolice brodawek sutkowych i uzupełnia naturalnie występujące w skórze lipidy, czyli tak jakby uszczelnia skórę. Dlaczego jest to tak ważne, a no właśnie dlatego, że ślina maluszka działa na naszą skórę niszcząco, podrażnia, wysusza a jak dodamy do tego uszkodzenia mechaniczne to mamy masakrę piersi. Lanolina Multi -Mam pielęgnuje podrażnione brodawki sutkowe, chroni je podczas i po karmieniu, zapobiega pękaniu naskórka, sprawia, że skóra staje się miękka, jędrna i zdrowa. Opiera się na starannie oczyszczonym tłuszczu z wełny więc jest w pełni bezpieczna.

- Multi-Mam Baby Dent. Jest to bioaktywny żel opracowany z myślą o ząbkująych dzieciach. Opiera się na multi mam2kompleksie 2QR, naturalnej substancji pochodzenia roślinnego zbudowanej z polisacharydów. Kompleks 2QR skutecznie neutralizuje szkodliwe bakterie powstające w jamie ustnej malucha podczas ząbkowania, wspomaga naturalne procesy gojenia, oraz łagodzi podrażnienia. Baby Dent przynosi ulgę w ząbkowaniu, koi podrażnone dziąsła, nie zawiera środków znieczulających jest przyjemny w smaku, ale nie zawiera cukrów, jest nieszkodliwy w przypadku połknięcia.

A zatem jak widzisz produkty Multi-Mam zapewniają kopleksową pielęgnację naszych piersi podczas karmienia, przynosza też ulgę naszym maluszkom, kiedy te zaczynają kąsać ;) Absolutny niezbędnik w apteczce młodej mamy!

O Multi -Mam poczytasz więcej Tutaj

A jesli już teraz chcesz się przekonać jak przyjemne może być karmienie piersią wystarczy, że tutaj na blogu jednym zdaniem dokończysz  ” Karmienie piersią to dla mnie… ” . Na Wasze dopowiedzi czekam do 18 grudnia, a później wylosuję jedną osobę do której wyślę lanolinę Multi-Mam. 

A zatem moje drogie, powodzenia i do dzieła!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *